Dziś mamy:  18 / 05 / 2024 Nie proś świata, aby się zmienił, to TY zmień się pierwszy!- o. A. de Mello
Wolontariat

Uroczyste podsumowanie działań i zbiórki darów na rzecz pomocy dla Ukrainy z udziałem Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka

22 czerwca 2022 r. w Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej odbyło się uroczyste podsumowanie działań i zbiórki darów na rzecz pomocy dla Ukrainy z udziałem Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.
„Słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności jaką okazujemy wszystkim, którzy udzielili nam wsparcia w trudnym dla nas czasie wojennym”. Te podziękowania od mieszkańców Lwowa zostały przekazane przez  przedstawiciela Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowskiej Fundacji im. św. Jadwigi Kazimierza Pabisiaka do wszystkich, którzy wsparli akcje pomocowe dla Ukrainy, w tym także dla społeczności naszej szkoły, która z dużym zaangażowaniem włączyła się w tę akcję. 17-tkę podczas uroczystości reprezentowali wolontariusze: Zuzanna Pałys i Hanna Kucner z klasy 3H4 oraz koordynator szkolnego wolontariatu p. Janina Pieńkowska.